TARİHİ DOKUSU VE DOĞAL
GÜZELLİKLERİYLE YAŞAYAN ŞEHİR İZMİR

Atatürk Anıtı’ndan Saat Kulesi’ne, Kemeraltı Çarşısı’ndan Kadifekale’ye kadar her alanı ayrı süsleyen ve birçok farklı tarihi değerleri içerisinde barındırır İzmir…

İzmir, çok kültürlü sosyal yapısı, yardımsever, neşeli ve hoşgörülü insanı, Ege’nin leziz yemekleriyle ün salmış özgün mutfağı, müziği, günbatımı, denizi, yaz akşamları ve balkon keyfiyle yaşayan bir şehirdir.

İZMİR,
EGE’NİN İNCİSİ

İzmir, insanı kendine özgür ve mutlu hissettirir; Kordon'un nefes aldıkça huzur veren havasında yürüyüş keyfi, Tarihi Asansör’ de eşsiz bir akşam yemeği, 1 saat uzaklıktaki Çeşme’de hafta sonu tatili gibi özel ayrıcalıklar kazandırır.

İZMİRLİLERE
ARMAĞAN

Eğitim, sanat, sağlık, spor, turizm, sanayi ve ticarette potansiyeli çok yüksek olan İzmir, şehirleşme alanındaki büyük atılımıyla gayrimenkul yatırımlarında da öne çıkıyor.


İZMİR’İN PARLAYAN YILDIZI,
DAP İZMİR

Ege’nin kalbinde, konforlu sosyal alanları, modern bahçeleri ve eşsiz deniz manzarası ile keyif yapabileceğiniz
muhteşem bir yaşam başlıyor.

MANZARALI BALKONLAR

KÖRFEZ MANZARALI
BALKONLAR

Eşsiz körfez manzarasıyla özel bir seyir keyfi sunan DAP İzmir, İzmir’de yaşamanın güzelliğini ayrıcalığa dönüştürüyor. Körfez manzarasına açılan geniş balkonlarda, aileniz ve sevdiklerinizle keyfini çıkarabileceğiniz mutluluk dolu anlar sizi bekliyor.

MODERN BAHÇELER

MODERN PEYZAJLI
BAHÇE

Yemyeşil bahçesi, özel yürüyüş yolları ile huzurlu ve modern yaşam anlayışı yeniden tanımlanıyor. Modern peyzajlı bahçe, dostlarınızla sohbet edebileceğiniz, kitap okurken dinlenebileceğiniz ve enerji depolayabileceğiniz muhteşem bir atmosfer sunuyor.

GURME LEZZETLER

SEÇKİN
KAFE & RESTORANLAR

Damak zevkinize hitap eden farklı gurme lezzetleri bir arada sunan seçkin kafe ve restoranlar, sizi eşsiz bir deneyime davet ediyor. Sevdiklerinizle yemek yerken eğlenebileceğiniz ya da iş arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz keyifli yemek molaları için buluşma noktalarınızın yeni adresi oluyor.

LÜKS MAĞAZALAR

LÜKS
MAĞAZALAR

Prestijli markaların yer alacağı mağazalar bir asansör düğmesi kadar yakınınızda bulunuyor. Süpermarket ve lüks mağazaların bulunacağı DAP İzmir’in çok yönlü imkânları sayesinde alışveriş ve konfor bütünleşiyor; her türlü ihtiyaçlarınızı özenle karşılıyor.

SOSYAL AYRICALIKLAR

KONFORLU
SOSYAL YAŞAM

Dap Yapı kalitesi ve güvencesiyle sunulan Dap İzmir, lüks, konfor ve prestij beklentilerinizi karşılayan üstün özellikleri, ayrıcalık sunan zengin sosyal ve sportif alanlarıyla hayalinizdeki yaşamı hayatınıza taşıyan benzersiz bir yaşam alanı.

MERKEZİ LOKASYON

AYRICALIKLI
KONUM

Ana ulaşım akslarının kesiştiği noktaya yürüme mesafesinde bulunan DAP İzmir, İzmir’in yeni kent merkezinde, toplu ulaşımın, sağlık merkezlerinin ve üniversitelerin olduğu bölgede yer alıyor. Hemen yakınındaki İzmir Limanı’nın taşınıp yerine cruise gemilerinin de yanaşabileceği büyük bir yat limanının yapılacak olması, DAP İzmir’e özgür ve mavi sularda yeni bir kapı açıyor.